Menu
Slider

Boldogan hívott fel telefonon tanítványom, Novodonszki Zsolt, hogy elmondja: felvették a Pannon Egyetem mérnök-informatikai kar programtervező informatikus szakára. Együtt örültem sikerének, hiszen ez már régi álma volt.

Zsolti emelt szintű érettségi vizsgát tett jeles eredménnyel informatikából, középfokú angol nyelvvizsgával rendelkezik, informatikai rendszergazda vizsgáit jeles eredménnyel végezte el. Országos informatikai versenyen 7. helyezést ért el.

Számítógépes program segítségével elkészítette iskolánk modelljét közel 150 órányi munkával. Idén tavasszal egy hónapot töltött Portugáliában az Erasmus + pályázat keretében, itt elkészítette a Mobility Friends tábor modelljét számítógépes programmal. Munkájával kapcsolatban pozitív visszajelzést kapott külföldön is.

Ennyi siker után nyáron pályázatot nyújtott be a „Szarvasért” Alapítványhoz, mely tehetséges szarvasi fiataloknak segít a továbbtanulásban jelentős összeggel: kettőszázezer forinttal. Idén 5 diáknak tudták ezt az összeget odaadni. Az egyik diák iskolánk (GYSZC Székely Mihály Szakképző Iskolája és Kollégiuma – Szarvas) volt tanulója, Novodonszki Zsolt lett. Így az álom még könnyebben valóra válhat.

Köszönjük az Alapítvány támogatását, Zsoltinak pedig sok sikert kívánunk álmai eléréséhez!

Harmati Ágnes osztályfőnök

MENŰ

Menu

Továbbtanulási tájékoztató

Online olvasóik:

Oldalainkat 11 vendég és 0 tag böngészi

000524927
Ma
Tegnap
Héten
Hónapban
Összesen
34
571
2925
11113
524927
Your IP: 54.80.60.91
2017-11-18 01:34

Go to top

Copyright © 2011 GySzC Székely Mihály Szakképző Iskolája és Kollégiuma
Cím: 5540 Szarvas, Vajda Péter u. 20. Telefon: 66/514-890 Fax: 66/312-988