Menu
Slider

OM azonosító: 203069
5540. Szarvas,
Vajda Péter utca 20.
Telefon: 66/514-890
Fax: 66/312-988
Email: szarvas@gyszc.hu
      info@szvki.hu

December 20-án szerda este tartotta Intézményünk kollégiuma a hagyományos karácsonyi ünnepségét.

A meghitt esten a tanulók mellett részt vett Ozsváth Zsuzsanna igazgató asszony, Kohut Andrásné címzetes igazgató asszony, Harmati Annamária igazgatóhelyettes asszony, Frcska Zoltán kollégiumvezető, és a kollégium nevelőtanárai és minden dolgozója.

 

Az ünnepség az újonnan birtokba vett, teljesen felújított (új álmennyezet, új lámpatestek, felcsiszolt és lakkozott parketta, melyet iskolánk tanulói és dolgozói végeztek) nagytanulóban került megrendezésre. Az ünnepre hangolódást a három méter magas, szépen feldíszített fenyőfa tette még bensőségesebbé.

A kollégisták karácsonyi ajándéka volt még a fa alatt egy új porszívó, és egy társasjáték is, mely Balczóné Leszkó Klára kolléganőnk felajánlása volt.

A Kollégiumi DÖK, és a munkájukat segítő Klárika néni által összeállított műsor meghitt hangulatot varázsolt a terembe. Az elhangzott dalok és versek megidézték az ünnep hangulatát, sokak szemébe könnyet csalva.

A műsorban fellépett, és remek hangulatot teremtettek: Földesi Dorottya, Kiss Ágnes, Kanó Stefánia, Bakó Doroti, Farkas Viktória, Galcsik Barbara, Földvári Norbert és Kovács Gábor. A technikai feltételeket Pólya István, Berényi Tamás és Szepesi Gábor biztosította.

A kollégiumi tanulók hetek óta készültek e programra, folyamatos volt a sütés, díszítés, a közösségi terek szépítése.

A műsort követően köszöntötte a tanulókat Frcska Zoltán felsorolva a kollégiumot érintő felújításokat, megköszönve az ebben résztvevők munkáját, az intézmény, és a Centrum vezetésének támogatását, a tanulók őszi teljesítményét. Mindenkinek boldog ünnepeket kívánt az otthoni családi együttléthez, és sok sikert az új évre.

Ozsváth Zsuzsanna igazgató asszony is meghatottan köszöntötte a kollégium diákjait, átadva az iskolavezetés jókívánságait.

A műsort és köszöntőket a finom ünnepi vacsora követte, amit jó hangulatú teaest, beszélgetés és sok-sok humor követett.

Ezúton kíván a kollégium valamennyi diákja, tanára, és dolgozói áldott ünnepeket, és örömteli, vidám és sikeres évet iskolánk minden diákjának, tanárának, és munkatársának.

Földesi Zoltán

MENŰ

Menu

Továbbtanulási lehetőségek

Online olvasóik:

Oldalainkat 271 vendég és 0 tag böngészi

001151034
Ma
Tegnap
Héten
Hónapban
Összesen
303
649
3239
11843
1151034
Your IP: 34.203.213.116
2019-01-19 14:11

Statisztika

Látogatók
232
Cikkek
222
Cikkmegtekintések találatai
367862

Go to top

Copyright © 2011 GySzC Székely Mihály Szakképző Iskolája és Kollégiuma
Cím: 5540 Szarvas, Vajda Péter u. 20. Telefon: 66/514-890 Fax: 66/312-988