Június 24-én reggel ünneplőbe öltözött diákok gyülekeztek iskolánk könyvtárában: a 2018/2019-es tanév zárását, és munkájuk eredményét összegző bizonyítványukat várták. A rövid ünnepi műsor után iskolánk igazgatója, Ozsváth Zsuzsanna értékelte az eltelt évet. 

Mint mondta: „Diák és tanár nagyon sokat dolgozott azért, hogy ma a bizonyítványok kiosztásra kerülhetnek, hogy iskolánkban sok, nagyon színvonalas rendezvény megvalósult, hogy több pályázatban eredményesen részt vettünk, valamint szakmai és tanulmányi versenyeken megmérettük magunkat.”

Arra kérte a diákokat, beszélgessenek szüleikkel rövid- és hosszú távú céljaikról, terveikről, s tegyenek meg mindent azok megvalósulásáért. Tartalmas nyári pihenést kívánt, majd átadták a legeredményesebb diákok jutalmait Harmati Annamária igazgatóhelyettes asszonnyal és Kohut Andrásné címzetes igazgató asszonnyal, a Székely Mihály Szakképzésért Alapítvány kuratóriumának elnökével.

A legkiemelkedőbb eredményt elért diákok:

Plentri Nikolett 9. C osztályos tanuló kimagasló közösségi munkájáért, rendezvényeken nyújtott tevékenységéért, eredményes tanulmányi munkájáért, példás magatartásáért, DÖK tevékenységéért, versenyeken nyújtott eredményes szerepléséért részesül nevelőtestületi dicséretben és vehette át az ezzel járó könyvjutalmat, valamint az angol nyelvi levelező csapatversenyen elért 3. helyezésért az ajándékcsomagot.

Ambrus Szonja 9. D osztályos tanuló rendezvényeken nyújtott tevékenységéért, eredményes tanulmányi munkájáért, példás magatartásáért, kimagasló szorgalmáért, a gyakorlaton nyújtott tevékenységéért, versenyeken nyújtott eredményes szerepléséért részesült nevelőtestületi dicséretben és könyvjutalomban.

Uhljar Tímea 11. C osztályos tanuló kimagasló közösségi munkájáért, rendezvényeken nyújtott tevékenységéért, eredményes tanulmányi munkájáért, példás magatartásáért, kimagasló szorgalmáért, a gyakorlaton nyújtott kiemelkedő teljesítményéért, versenyeken nyújtott eredményes szerepléséért, diákönkormányzati tevékenységéért kapta nevelőtestületi dicséretét és az ezzel járó könyvjutalmat.

Csik Krisztina 11. D osztályos tanuló kimagasló közösségi munkájáért, rendezvényeken nyújtott tevékenységéért, eredményes tanulmányi eredményéért, példás magatartásáért, kimagasló szorgalmáért, a gyakorlaton nyújtott kiemelkedő teljesítményéért, versenyeken nyújtott eredményes szerepléséért, diákönkormányzati tevékenységéért kapott nevelőtestületi dicséretet és könyvjutalmat.

Buzás Klaudia, Kelemen Bernadett, Kollár Karina, Simon Szimonetta és Uhljar Nikolett: ők valamennyien rendezvényen nyújtott tevékenységükért, eredményes tanulmányi munkájukért, példás magatartásukért és kimagasló szorgalmukért vehették át a nevelőtestületi dicséretet és a könyvjutalmat.

Ádám Alexandra 9. G osztályos tanuló eredményes tanulmányi munkájáért, példás magatartásáért és kimagasló szorgalmáért vehetett át nevelőtestületi dicséretet és könyvjutalmat.

Sipka Bernadett 9. I osztályos tanuló kimagasló közösségi és eredményes tanulmányi munkájáért kapta meg az elismerést.

Karai Tímea és Lipták Lara 9. D osztályos tanulók az angol nyelvi levelezőverseny szervezője által küldött ajándékcsomagot kapta csapatban elért 3. helyezésükért.

Csatári Zoltán 11. osztályos tanuló a Körös Dragon SE Szarvas színeiben Európa- és Világbajnokságon elért kiemelkedő eredményeiért, példás magatartásáért és kiemelkedő gyakorlati tevékenységéért részesült jutalomban.

Petrás Márta 10. C osztályos tanulónak a Szarvasi Sakkegyesület által megküldött serleget adta át igazgató asszony a 2019. évi kiemelkedő sakkeredményéért. Tevékenységéért az iskola könyvjutalomban részesítette.

Következzenek azok a diákok, akik az osztályfőnökeiktől vehették át könyvjutalmukat:

9. C osztály: Balázs Szófia, Berényi Beatrix, Dobsi Natasa, Kendra Tamás, Látkóczki Judit, Szegény Nikoletta, Závoda Boglárka.

9. D osztály: Borgulya Virág, Czesznak Nikolett, Deák Botond, Laczó Petra, Rohony Réka.

10. C osztály: Krizsán Tamás Márk, Valyuch Tamás; oklevelet kapott: Daróczi Sámuel, Gere Dóra, Séger Bence

10. D osztály: Trnyik Réka, Gágyor Mercédesz, oklevelet kapott: Molnár Tünde, Tóth Patrik, Salka Liliána

11. C osztály: Hatvani Nikoletta

11. D osztály: Bakró Szabina, Becsei Zita, Burai Klaudia, Varga Angéla, Bencsik Adrienn, Bobvos Miklós, Magyar Dóra, Mag Marcell, Pljesovszki János, Szappanos Gergő. Oklevelet kapott Harmati Alex, Holub László Márk, Tömösközi Ákos, Nemes Petra.

9. F osztály: Csik Dávid, Hódi Barbara

9. G osztály: Ambruzs Gergő, Kovács Károly. Oklevelet kapott Fazekas Andrea.

9. H osztály: Oklevelet kapott Brusznyiczki Anita, Szeljak Bálint, Valencsik Máté

9. I osztály: Burai Petra, Hérán Barbara, Szilágyi Kornélia, Tóth Anna

10. G osztály: Büttösi Dorina. Oklevelet kapott: Simon Levente, Török László, Vida Boglárka, Viszkok Dániel

10. H osztály: Józsa Vivien, Kuczora Laura, Tóth Mihály

KSZ/11. K osztály: Aszódi Zsófia, Berkó Nikolett, Lukács Dániel. Oklevelet kapott: Beke Attila, Tóth Anna

A jutalmak átadása után hatalmas ováció fogadta Ozsváth Zsuzsanna igazgató asszony zárómondatát:

„A 2018/19-es tanévet bezárom.”

Hajas Gabriella tanár