Fodrász munkacsoportunk 2020. február 21-én ismét szakmai bemutatót szervezett a Sexyhair Magyarország cég támogatásával az iskolánk szépészetes diákjai, és az érdeklődő szakmai vállalkozók számára.

Az amerikai származású cég Mickey Rourke Golden Globe-díjas amerikai színészhez kötődik, hiszen ő maga is fodrász végzettséggel is rendelkezik.

A bemutató interaktív volt, diákjaink aktív részvétele mellett zajlott. Minden folyamatot testközelből tapasztalhattak meg: vagány, dinamikus fizikai színezőket, pasztell és karakteres oxidációs festékeket, a pulpriot világosító rendszert, illetve a kiemelkedően sokoldalú felhasználhatóságú és minden igényt kielégítő finish termékcsaládokat mutatott be Szeverényi Andrea mesterfodrász.

Sok hasznos „fogással” lettünk gazdagabbak, gyakorlati ismereteink bővültek, korszerű szakmai eljárásokat ismerhettünk meg.

Szerbné Takács Judit szaktanár