A 2019/2020. tanév jutalmazottjai, díjazottjai

Végzős díjazottak

Minden évben a ballagás az a rendezvény, ahol – a búcsú mellett – a kiemelkedő teljesítményt nyújtó diákoknak a Gyulai Szakképzési Centrum és a Székely Mihály Szakképzésért Alapítvány támogatásával jutalmat tudunk átadni.

Ez a tanév rendhagyó módon ért véget a végzős tanulók számára, köztudott, hogy sajnos nem volt ballagás. Ennek ellenére megtaláltuk a módját annak, hogy mégis ünnepélyes keretek között vehessék át az érintett diákok jutalmaikat a szakképesítő és az érettségi vizsgák eredményhirdetésein Ozsváth Zsuzsanna igazgató asszonytól és Kohut Andrásné címzetes igazgató asszonytól, a Kuratórium elnökétől.

 

 

Könyvjutalomban részesültek

Földesi Dorottya, Hatvani Nikoletta, Marosi Vanda Napsugár, Uhljar Nikolett (12.C), Bakró Szabina Katalin, Becsei Zita, Bencsik Adrienn Ágnes, Bobvos Miklós, Csik Krisztina, Deák József, Harmati Alex, Hrivnák Éva, Mag Marcell István, Nemes Petra, Pljesovszki János Zsolt, Szappanos Gergő, Varga Angéla (12.D), Ambrus Izabella, Durajda Diána Alexandra, Farkas Lili Zsuzsanna, Horváth Alexandra, Jordán Brigitta, Kovács Dóra Ildikó, Králik Fanni Bianka, Marton Alexandra, Medgyesi Orsolya, Oberna Zsolt, Pápai Vivien Viktória, Pásztor Enikő, Szatmári Réka, Vincze Ildikó (5/13.D), Buzás Klaudia, Kelemen Bernadett, Kollár Karina, Simon Szimonetta Emese, Uhljar Nikolett (2/14.Ö), Büttösi Dorina, Csabai Szabolcs Lajos, Kozma Gergő László, Simon Levente, Szuda-Nagy Katalin, Vida Boglárka, Viszkok Dániel (11.G), Kuczora Laura, Kurucz Milán Pál, Tóth Mihály (11.H), Aszódi Zsófia, Berkó Nikolett Judit, Lukács Dániel Márk, Vereb Zoltán (Ksz/12.K), Bodonyi József (Szé/12/2.N).

 

Díjazottak – tanévzárás (június)

Az alsóbb évfolyamosok számára a tanév 2020. június 19-én egy rövid ünnepélyes műsorral zárult az iskolarádión keresztül. Az elmúlt hetekben nem szokványos módon zajlott az életünk - a lezárás sem a megszokott forgatókönyv szerint történt. Mivel az egészségünk védelme a legfontosabb, ezért alkalmazkodtunk az adott körülményekhez, megtanultunk „ölelni szavakkal”, azért hogy a tanévet sikeresen tudjuk befejezni.

A bizonyítványokat, jutalomkönyveket, okleveleket a tanulót a tantermekben az osztályfőnökeiktől vehették át, valamint a műsort is rádión keresztül hallgatták meg.

 

Könyvjutalomban részesültek

Adamik Karin, Nagy Attila Botond, Papp Karina, Szalai Boglárka Tünde, Uhljar Viktor (9. C), Bátori Máté, Daláry Kata, Hajduch Nándor, Horváth Alexandra, Megyik Emma, Mogyorósi Dzsenifer, Nagy Pál, Tóth József Patrik, Varga Réka, Voják Boglárka, Nádudvari Dóra (9. D), Berényi Beatrix, Dobsi Natasa, Kendra Tamás, Kiss Antónia Rebeka, Kiszely Enikő, Korponai Karina, Látkóczki Judit, Mohácsi Réka, Plentri Nikolett, Szegény Nikoletta Anita, Závoda Boglárka (9. D), Ambrus Szonja, Deák Botond, Karai Tímea, Czesznak Nikolett, Borgulya Virág, Laczó Petra, Rohony Réka (10. D), Csontos Mariann, Darók Zoltán, Gere Dóra, Kollár Martin, Krizsán Tamás, Valyuch Tamás, Séger Bence (11. C), Salka Liliána, Trnyik Réka, Nédó Ivett, Gágyor Mercédesz, Farkas Rita, Tóth Patrik (11. D), Zana Zsófi, Oberna Renáta (1/13. C), Juhász Adrienn Boglárka, Korcsok Veronika, Szappanos Renáta (9. F), Koloh Fruzsina, Lengyel Ferenc Richárd, Lengyel Ferenc Richárd (9. G), Juhász-Fekete Dzsesszika, Paulik Réka, Csernus Nándor, Kiss Alexandra, Pákozdi Cintia (9. H), Egri Károly, Jónás Boglárka, Oberna Kristóf, Szabó Alexa (9. I), Csík Dávid, Hérán Barbara, Hódi Barbara, Sipka Bernadett, Vereb Dóra (10. F), Ádám Alexandra, Ambruzs Gergő, Csáki Dániel Ronaldó, Fazekas Andrea, Tasi Kristóf (10. G)

Köszönjük mindkét támogatónknak, hogy lehetővé teszik számunkra diákjaink ilyen elismerését.

Minden jutalmazottnak gratulálunk!