Nagy megtiszteltetés érte az iskolánkat a L'Oreal Magyarország Kft. jóvoltából, miszerint online képzéseken vehetnek részt tanulóink és oktatóink. A Mátrix márka megismertetése és használatának bemutatása a cél. 

Nagy örömünkre szolgál, hiszen ezzel a lehetőséggel is színesíthetjük a szakmai oktatás palettáját. Ráadásul, hogy még könnyebben sajátítsuk el a tanultakat, kaptunk nagyon sok Matrix SoColor hajfestéket és ColorSync színezőfestéket.

Kis ismertető a cégről:                                               

Matrix márka mantrája: „Átgondoltan. Hittel. Megálmodva. Merészen.”

Arnie Miller fodrász 1980-ban alapította a Matrix márkát, melynek nevét a szinergia és összetartozás gondolata inspirálta. Arnie álma az volt, hogy egyetlen matrixban, azaz egyetlen egységes rendszerben nyújtson támogatást minden fodrásznak, minden hajtípusnak és minden vállalkozási formának. Ezért hozta létre a Matrix márkát, ahol senki sem érzi kívülállónak magát és ahol mindenkit szeretettel fogadnak. Ezt mi is így érezzük!

Köszönjük a nagylelkű csomagot.                                         Szerbné Takács Judit