Intézményünkben (GYSZC Székely Mihály Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium, 
Szarvas) mindent megteszünk annak érdekében, hogy a digitális oktatás ideje alatt is széles körű ismereteket sajátítsanak el diákjaink.

Megszerveztünk egy online fodrász szakmai képzés-sorozatot a Matrix cég jóvoltából. Az első – rendkívül érdekes – előadást Bicskei Laura oktatófodrász tartotta. Az alapoktól kezdve mutatta be nekünk a Mátrix SoColor és ColorSync festési eljárásokat, a festékek összetételét, keverési arányokat, a színváltoztatás palettáját – mindenre kiterjedő részletességgel.

A második alkalommal folytattuk a hajszínezést, festést, de most a színkörrel, színirányokkal, árnyalatokkal barátkoztunk össze. Ezek a részben új információk remekül kiegészítik, segítik a vizsgákra való felkészülést a diákjaink számára.

Következő találkozásunkon a mostanság újra nagyon divatos szőkítések rejtelmeibe mélyülhetünk majd el!

Nagyon várjuk!

Szerbné Takács Judit  oktató