Iskolánk a – GySzC Székely Mihály Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium – futást kedvelő diákjai 2021. október 24-én a IX. alkalommal megrendezett Kondorosi Félmaratonon négy fős váltóban álltak rajthoz.

A csapat fiú tagjai már bizonyították erejüket, kitartásukat korábbi versenyeken, a lányok viszont most futottak először ilyen hosszabb távot. Ragyogó napsütésben indult a verseny. Fodor Niki volt a váltó első tagja, őt Szeljak Bálint, majd Gyulai Heni követte.

 

A befutó ember pedig Vérten Kristóf volt, aki megnyugtató fölénnyel hozta be első helyre a váltót.

A jó hangulat, a kiváló versenyszervezés és természetesen a mozgás öröme igazi élménnyé varázsolta ezt a napot a résztvevők számára. A váltások igazi szurkolótábor előtt, egymást buzdítva zajlottak.

A célba érés után a csapattagok befutóérmet, befutó csomagot, az eredményhirdetésnél pedig emléklapot kaptak.

Gratulálunk a lányoknak és a fiúknak, és annak külön örülünk, hogy a futás egyre népszerűbb iskolánkban.

Hajrá!

Rohonyné Urbancsok Zsuzsa testnevelő