Idén élőben tartotta meg mesemondó versenyét a “SZARVASÉRT” Alapítvány 2021. november 12-én, melynek ismét a mi iskolánk adott otthon. A téma ebben az évben a népmese volt.

mesemondó fénykép

 A versenyen kicsik és nagyok egyaránt részt vettek. Sajnos a közös megnyitó és az eredményhirdetés most nem jöhetett szóba, viszont így is szívélyes fogadtatásban volt részünk egy kis enni-, innivaló kíséretében. Iskolánkból három tanuló vett részt a versenyen középiskolás kategóriában.

Intézményünk 12.E osztályos tanulója, Mohácsi Réka II. helyezést ért el A három dió című magyar népmese magával ragadó előadásával. Szintén a 12.E osztály diákja, Plentri Nikolett III. helyen végzett A vénleány népmesével. A versenyen Rontó Fanni, 10.E  osztályos tanuló is szépen szerepelt Az aranyparázs című tanulságos mesével.
A nagyszerű produkciókat emléklappal, oklevéllel és „mesés” ajándékkal jutalmazta a zsűri. Gratulálunk minden kedves résztvevőnek! Köszönjük a felkészítést és a támogatást: Bartolákné Szabó Éva tanárnőnek!

Plentri Nikolett 12.E osztályos tanuló