SZC logo

Gyulai Szakképzési Centrum

OM kód: 203069/018 | 5540 Szarvas, Vajda Péter utca 20.

Intézmény logo

GySzC Székely Mihály Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium

 • Hírek
 • Közérdekű adatok
 • Teams
 • KRÉTA

Hírek

2021. nov. 24.


Dr. Aszódi Gabriella

  Örökös Ökoiskola lettünk

  Célkitűzésünk: Élhetőbb Kárpát-medence: élhetőbb bolygó

  Örökös Ökoiskola lettünk

  Az emberiség jelenlegi legnagyobb kihívása a környezeti válság.  Hogyan segítünk megoldást keresni? Hogyan vagyunk „ökosak”? Takarékosan bánunk az energiaforrásokkal, csökkentjük a hulladékok mennyiségét, szelektíven gyűjtünk hulladékot az egész iskolában, veszélyes hulladékot gyűjtünk és leadjuk, hogy ne szennyezze a környezetet. „Legökosabb” osztály versenyt hirdetünk, előadásokat, kirándulásokat szervezünk.

  Legyél Te is tagja ennek a környezettudatos közösségnek!

  KAPCSOLÓDÓ HÍREK


  Erasmus

  Erasmus

  Ha szeretsz utazni, érdekel egy jó kaland, ha szeretnéd elmélyíteni szakmai tudásodat, új barátokat szerezni, ha beszélsz idegen nyelveket és szeretnél magabiztosabb lenni a nyelvtudásodban, iskolánkban pályázhatsz és részt vehetsz külföldi szakmai gyakorlaton.

  2021. nov. 24.


  Dr. Aszódi Gabriella

  Szakmabemutató Nagyszénáson

  Szakmabemutató Nagyszénáson

  2021.10.09-én (szombaton) Mesterségek Napja rendezvényen vettünk részt Nagyszénáson, ahol az általános iskola felső tagozatos tanulói ismerkedhettek a szakmákkal.

  2021. okt. 15.


  Ozsváth Zsuzsanna

  Váltócsapatunk sikere a Kondorosi Félmaratonon

  Váltócsapatunk sikere a Kondorosi Félmaratonon

  Iskolánk a – GySzC Székely Mihály Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium – futást kedvelő diákjai 2021. október 24-én a IX. alkalommal megrendezett Kondorosi Félmaratonon négy fős váltóban álltak rajthoz. A csapat fiú tagjai már bizonyították erejüket, kitartásukat korábbi versenyeken, a lányok viszont most futottak először ilyen hosszabb távot. Ragyogó napsütésben indult a verseny. Fodor Niki volt a váltó első tagja, őt Szeljak Bálint, majd Gyulai Heni követte.

  2021. okt. 26.


  Rohonyné Urbancsok Zsuzsanna


  Partnereink

  • Nemzeti Tehetség Program
  • Bethlen Gábor Alapkezelő Zrt.
  • Erasmus+
  • TEMPUS KÖZALAPÍTVÁNY
  • EUROPASS
  • ÖKOISKOLA
  • Emberi Erőforrás Támogatáskezelő
  SZC logo

  Gyulai Szakképzési Centrum


   • Intézmény logo
   • GySzC Székely Mihály Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium

    5540 Szarvas, Vajda Péter utca 20.

   • Telefon: +36 66 514890

    E-mail: szarvas@gyszc.hu

    OM azonosító: 203069/018


   2023GySzC Székely Mihály Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium